Ceník

Základ ceny za focení je dán náročností vašich požadavků. Pro větší přehled rozdělím nabídku do třech kategorií, což ale neznamená, že se nakonec individuálně nedohodneme tak, jak to bude nejlépe vyhovovat Vám.

Základ 1.000,-
(+- 1 hodina focení v domácím prostředí či v exteriéru, 10ks profesionálně upravených  fotografií 15x21 na zvoleném povrchu mat, lesk, metalíza, DVD s výběrem fotografií)

Střed 1.600,-
(+- 1 hodina focení v domácím prostředí či v exteriéru, 20ks profesionálně upravených  fotografií 15x21 na zvoleném povrchu mat, lesk, metalíza, komiks 1ks 20x60cm  (viz.níže), DVD s výběrem fotografií)

Komplet 2.500,-
(+- 2 hodiny focení v domácím prostředí či v exteriéru, 30ks profesionálně upravených  fotografií 15x21 na zvoleném povrchu mat, lesk, metalíza, komiks 1ks 30x90cm (viz.níže), DVD s výběrem fotografií, webová prezentace na www.wix.com)


Pokud vám ani jeden balíček nevyhovuje, můžete si zkusit poskládat jednotlivé položky a ceny a napsat, co chcete jinak.
Zde je seznam položek a jejich ceny:
1 hodina fotografování  500,- (v případě focení dvou a více miminek je možné se o tu hodinu podělit, ale mimčo si většinou nějakou dobu zvyká na foťák a kvalita záběrů jde pak dolů)
- 1 ks fotografie 15x21 včetně úprav a vytištění 50,- (různý povrch fotografií nedělá rozdíl v ceně)
- osobní webová prezentace na www.wix.com 700,- (založení osobního profilu, grafické zpracování, úprava fotografií) ukázka zde
- cestovné dle individuální dohody
- DVD s upravenými fotografiemi v plném rozlišení do 30ks paušálně 1.000,-
- komiks ze tří či čtyř fotografií od 200,- dle velikosti fotografie (možné až do 1,5 metru)


Fotografie lze samozřejmě udělat i ve větším formátu
- formát 21x30 za 100,-/kus
- formát 30x45 za 160,-/kus

Systém slev
V prvníh měsících života vaše dítě roste zázračnou rychlostí. Mění se vám doslova před očima, což nejlépe postřehnete, máte-li fotografie k porovnání. Je tedy možné, že se Vám vaše miminko na mých fotografiích tak zalíbí (některé maminky říkají, že se jim jejich dítě na fotkách zdá hezčí než ve skutečnosti :-)), že se budeme setkávat na focení opakovaně. Nemám v úmyslu Vás pak nějak pumpovat o peníze a proto vám ze všech uvedených cen mohu nabídnout až 30% slevu na práci. Opět je to otázka individuální dohody.
V případě souhlasu s uveřejněním fotografií vašich miminek na tomto blogu jsem připraven nabídnout slevu 10% z celkové platby. 

Ceny, které zde uvádím, nejsou nijak virtuální. Odvíjejí se od kvality vybavení, časové náročnosti grafických úprav a časové náročnosti "na place". V případě dojíždění mimo Olomouc je nutné počítat i s hrazením cestovného.

Před vyhotovením zakázky jsem o jejím finálním obsahu zvyklý komunikovat přes e-mail. Náhledy všech fotografií pro váš finální výběr vám samozřejmě dám k dispozici, aby se nestalo, že z výběru vypadne fotografie, kterou byste zrovna vy chtěli mít na papíře.

Vše se dá domluvit! 

Žádné komentáře:

Okomentovat