O mně

Dobrý den, milé mámy, hrdí otcové!
Jmenuji se Štefan Berec a mimo svou hlavní profesi se již téměř dvacet let věnuji především reportážní fotografii. Po narození syna jsem se tak nějak automaticky stal především fotografem miminek (tedy hlavně jednoho miminka). Díky tomu, že jsme teď v kontaktu s více mladými rodinami, se na mě stále častěji obracely maminky s prosbou o nafocení jejich dítěte. Postupně tak vznikla potřeba vytvořit společné podmínky všem, kdo za mou práci a fotografie platí.
Ve své praxi fotografa jsem vystřídal řadu fotoaparátu, abych zjistil, že synonymem slova fotoaparát je Nikon. Aktuálně fotím s profesionálním fotoaparátem Nikon D700 a řadou kvalitních objektivů Nikkor. Fotografuji zásadně bez blesků, "jen" za použití přirozeného světla, které je nenahraditelné. Nemusím tedy vůbec řešit otázku, zda blesk škodí dětem, či nikoliv.
Více se o mém fotografování můžete dočíst na mém blogu, zaměřeném na slavnosti všeho druhu www.slavnost.com


Pokud Vás zaujme má práce, nebojte se zavolat nebo napsat. Předem se prosím podívejte na nabídku služeb spojenou s ceníkem, abychom mohli zakázku naplánovat i podle vašich finančních možností. Za případný zájem děkuji a budu se těšit na spolupráci